Wczytywanie

Analiza i sporządzanie umów

Opiniowanie i sporządzanie umów cywilnych i gospodarczych, analiza umów zawieranych przez klientów

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w sporządzaniu umów, analizie prawnej umów i opiniowaniu umów prawa cywilnego i gospodarczego, a także regulaminów. Nasi adwokaci przygotowują wzory umów i projekty umów zarówno dla przedsiębiorców jak i dla osób fizycznych. Zlecenie obejmuje także usługi w zakresie badania ryzyka związanego z zawieranymi kontraktami. Nasi prawnicy reprezentują również w negocjowaniu treści umów oraz zwracają uwagę na ewentualne roszczenia mogące wyniknąć w toku ich wykonywania.

Kancelaria oferuje usługi, które obejmują pełną i kompleksową analizę umów, które nasi Klienci planują zawrzeć w przyszłości. Nasz zespół skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości doradztwa, skoncentrowanego na identyfikacji i wskazaniu wszelkich niejasności bądź zagrożeń związanych z poszczególnymi zapisami umownymi. Nasi doświadczeni adwokaci dokładnie analizują każdy szczegół umowy, aby zapewnić Klientom maksymalne bezpieczeństwo i ochronę ich interesów.

Nasza rola nie ogranicza się tylko do identyfikacji ryzyka, ale także do aktywnego doradztwa w zakresie najkorzystniejszych zmian i poprawek, które zapewnią zgodność z treścią lub celem umowy, na jakim zależy Klientowi, będącego stroną umowy. Nasz zespół jest gotowy do zaproponowania rzetelnych i praktycznych rozwiązań, aby umowy były bardziej korzystne i odpowiadały na indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Jednocześnie zwracamy Klientom uwagę na skutki niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, ponieważ wiemy, że niektóre kontrakty podpisywane są na wiele lat, a stosunki prawne między stronami umowy mogą się skomplikować.

Nasi prawnicy oferują usługi prawne związane ze wspomaganiem Klientów w samym procesie zawierania umów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy pomóc w przygotowaniu dokumentacji, negocjacjach i wreszcie w finalizacji umowy, aby mieć pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i zgodnie z interesami Klienta. W tym zakresie współpracujemy także z notariuszami.

Wierzymy w znaczenie szczegółowej analizy umów i skutecznej interwencji w procesie ich negocjacji. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom pewności, że są w pełni chronieni i przygotowani na wszelkie możliwości, które mogą wyniknąć z podpisywanego przez nich kontraktu. 

Kancelaria oferuje również opracowanie projektów umów, takich jak m.in.: umowy najmu, umowy dzierżawy, umowy o dzieło, umowy sprzedaży, umowy zlecenia, umowy pożyczki, umowy o pracę, umowy spółek, umowy cesji, umowy o roboty budowlane, umowy o świadczenie usług, umowy dostawy, umowy zamiany, umowy leasingu, umowy przewozu, ale również innych, takich jak umowy nienazwane, powstające na zasadzie swobody umów. Co więcej, sporządzamy wzorce umów, które następnie mogą być wykorzystywane przez naszych Klientów przez wiele lat. 

W celu otrzymania pomocy w analizie umowy lub chęci zlecenia sporządzenia kontraktu, proponujemy kontakt bezpośredni z Kancelarią telefonicznie pod nr: +48 725 133 560 lub poprzez wiadomość e-mail, wysłaną na adres: kontakt@kk-adwokaci.com.

Jak działamy?

Dążymy do świadczenia usług prawnych najwyższej jakości, zapewniając naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej, która łączy profesjonalizm z empatią, zapewniając efektywną obronę Twoich praw, to jesteśmy odpowiednim wyborem.

Inne usługi

Obsługa przedsiębiorców

Usługa obejmuje możliwość wykupienia w Kancelarii abonamentu na stałą obsługę prawną lub skorzystanie z jednorazowej pomocy prawnej.

Analiza i sporządzanie umów

Kompleksowa analiza umów, które potencjalnie mają zostać zawarte w przyszłości, sporządzanie umów oraz wspomaganie Klientów w procesie ich zawierania.

Wartości którymi się kierujemy

Jesteśmy dynamiczną i zaangażowaną Kancelarią Adwokacką, gotową sprostać najtrudniejszym wyzwaniom prawnym. Nasza strategia opiera się na czterech kluczowych wartościach: jakości, zaangażowaniu, komunikacji, etyce i uczciwości.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i orzecznictwem. Gwarantujemy rzetelne doradztwo i kompleksowe podejście do każdej sprawy.

Nasz priorytet to zrozumienie potrzeb i celów naszych Klientów. Jesteśmy tu dla nich, by ich wspierać i reprezentować w trudnych sytuacjach. Nasza kancelaria podejmuje się spraw z pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia najbardziej optymalnych rezultatów.

Nasi adwokaci kładą nacisk na transparentną i skuteczną komunikację, aby nasi Klienci byli zawsze dobrze poinformowani.

Stawiamy na najwyższe standardy etyczne i uczciwość w naszej pracy, budując tym samym zaufanie u naszych Klientów.