Wczytywanie

Porady prawne

Porady prawne udzielane przez adwokatów

Nasi adwokaci udzielają pomocy prawnej w postaci porad prawnych. Skorzystaj z porady prawnej i uzyskaj pomocy naszej Kancelarii również bez wychodzenia z domu - jesteśmy dostępni i udzielamy porad oraz doradztwa prawnego także telefonicznie i online. Rozwiąż swój prawniczy problem z prawnikami z naszego zespołu.

Świadczenie przez nas tej usługi obejmuje uzyskanie porady prawnej, obejmującej indywidualny problem, który przedstawia nam Klient, związany bezpośrednio z jego sytuacją prawną. Co istotne usługa nie jest limitowana czasowo i trwa tak długo, jak jest to konieczne, aby gruntownie omówić dany temat. 

Nasz zespół adwokatów udziela porad z zakresu różnych dziedzin prawa, dzięki czemu m.in. uzyskasz pomoc z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy, a także z zakresu prawa rodzinnego i prawa administracyjnego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, Kancelaria Adwokacka oferuje porady w najwygodniejszej dla Klienta formie. Oprócz tradycyjnych spotkań w siedzibie Kancelarii, nasi adwokaci oferują porady prawne online, telefonicznie lub przez Internet, w tym za pośrednictwem korespondencji e-mail oraz w formie wideokonferencji. Dzięki temu, możemy rozwiązać Twój problem bez względu na odległość.

Ponadto w ramach porad prawnych świadczymy także usługi w zakresie sporządzania pisemnych opinii na życzenie Klientów, którzy mogą skorzystać z porady również w takiej formie. Nasz zespół zapewnia rzetelną i profesjonalną pomoc przy analizie zagadnienia, dostarczając kompleksowych i precyzyjnych odpowiedzi na nurtujące pytania, zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi i uwzględniając prawa i obowiązki naszych Klientów.

Nasi adwokaci posiadają wiedzę z zakresu różnych dziedzin i dokładają wszelkich starań, aby wskazać sposób rozwiązania problemu prawnego, a nadto pomogą w rozwiązaniu tego problemu, a jeśli po udzieleniu porady Klient zdecyduje się zlecić Kancelarii prowadzenie swojej sprawy, koszt udzielonej porady zostanie zaliczony na poczet prowadzenia sprawy. Wówczas świadczymy obsługę prawną i podejmujemy działania dostosowane do indywidualnej sytuacji, informując Klienta o kosztach postępowania i ryzyku finansowym związanym z danym działaniem.

Dbamy o komfort i zadowolenie każdego Klienta, stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego problemu. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych pełnomocników.

Jeżeli chcesz uzyskać konsultację prawną na najwyższym poziomie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 530 172 623 lub +48 725 133 560, a także kontakt mailowy pod adresem kontakt@kk-adwokaci.com.

Jak działamy?

Dążymy do świadczenia usług prawnych najwyższej jakości, zapewniając naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej, która łączy profesjonalizm z empatią, zapewniając efektywną obronę Twoich praw, to jesteśmy odpowiednim wyborem.

Inne usługi

Obsługa przedsiębiorców

Usługa obejmuje możliwość wykupienia w Kancelarii abonamentu na stałą obsługę prawną lub skorzystanie z jednorazowej pomocy prawnej.

Prawo rodzinne

Zastępowanie Klientów w postępowaniu sądowym oraz ewentualnych negocjacjach ugodowych m.in. w sprawach o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi, władzę rodzicielską i inne.

Wartości którymi się kierujemy

Jesteśmy dynamiczną i zaangażowaną Kancelarią Adwokacką, gotową sprostać najtrudniejszym wyzwaniom prawnym. Nasza strategia opiera się na czterech kluczowych wartościach: jakości, zaangażowaniu, komunikacji, etyce i uczciwości.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i orzecznictwem. Gwarantujemy rzetelne doradztwo i kompleksowe podejście do każdej sprawy.

Nasz priorytet to zrozumienie potrzeb i celów naszych Klientów. Jesteśmy tu dla nich, by ich wspierać i reprezentować w trudnych sytuacjach. Nasza kancelaria podejmuje się spraw z pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia najbardziej optymalnych rezultatów.

Nasi adwokaci kładą nacisk na transparentną i skuteczną komunikację, aby nasi Klienci byli zawsze dobrze poinformowani.

Stawiamy na najwyższe standardy etyczne i uczciwość w naszej pracy, budując tym samym zaufanie u naszych Klientów.