Wczytywanie

Obsługa przedsiębiorców

Jesteśmy także kancelarią prawa gospodarczego, w której usługi na rzecz Klientów świadczą doświadczeni adwokaci i radcy prawni

Nasza kancelaria adwokatów zajmuje się prawem gospodarczym i obsługą prawną przedsiębiorców. Zapewniamy doradztwo w ramach prawa gospodarczego, świadczymy także kompleksowe usługi prawne z dziedziny prawa spółek handlowych, a także obsługujemy inne podmioty gospodarcze. Pozwól. żeby nasz zespół doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych zadbał o Twój biznes.

Nasza Kancelaria adwokacka specjalizuje się w pomocy prawnej związanej z szeroko rozumianym prawem gospodarczym i stałą obsługą przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Zajmujemy się bieżącym doradztwem prawnym klientów biznesowych.  Nasze doradztwo i wsparcie prawne w zakresie prawa gospodarczego obejmuje kompleksową obsługę firm - zarówno podmiotów gospodarczych, takich jak spółki prawa handlowego, jak i osób fizycznych prowadzących działalności gospodarcze.

Proponowane przez nas usługi prawne w zakresie prawa gospodarczego mają szeroki zakres i uwzględniają potrzeby każdego Klienta.

Proponujemy Klientom m.in. wybór optymalnej formy prowadzenia działalności, w tym celu w pierwszej kolejności przeprowadzamy z nimi rozmowę, po której jesteśmy w stanie ocenić, jaka forma działalności będzie dla nich najbardziej odpowiednia. W zakres usługi wchodzi między innymi kompleksowe przeprowadzenie Klienta przez procedurę założenia firmy. W tym zakresie Kancelaria przygotowuje takie umowy jak: umowa spółki cywilnej, umowa spółki akcyjnej, umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, umowa spółki partnerskiej, umowa spółki komandytowej, umowa spółki komandytowo-akcyjnej. Ponadto nasz zespół wspiera Klientów w procesie zawierania wymienionych umów oraz przygotowuje wszelkie niezbędne dokumenty, tak, aby nie musieli oni martwić się formalnościami, a mogli skupić na rozwoju swojej działalności.

Na tym jednak nie kończy się nasza praca – wspieramy naszych Klientów także w zakresie wprowadzania zmian w już funkcjonujących firmach, dbając przy tym o zachowanie wszelkich formalności. Specyfika naszej współpracy z firmami obejmuje również bieżącą pomoc i doradztwo w zakresie już prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu spraw gospodarczych związanych ze stałą obsługą prawną firm, na co składa się pomoc Klientom w zakresie przekształcania spółek, czy w negocjacjach między przedsiębiorcami. Dodatkowo doradzamy naszym Klientom, jak w sprawny sposób przejściu przez różnego rodzaju audyty w ich firmach. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa i chcemy, aby nasi Klienci również byli.

Zdajemy sobie również sprawę, że prowadzenie firmy wiąże się często z problemami dotyczącymi kontrahentów naszych Klientów, dlatego także świadczymy usługi prawne w sprawach windykacyjnych. Staramy się przy tym, aby nasi Klienci ponieśli jak najniższe koszty odzyskania swoich wierzytelności, dlatego też w tym zakresie reprezentacja rozpoczyna się od działań polubownych, przy czym Kancelaria na tym etapie współpracuje z doświadczonymi negocjatorami, którzy odznaczają się wysoką kulturą osobistą i potrafią poradzić sobie z najbardziej nieustępliwymi dłużnikami. Jeżeli natomiast działania polubowne nie przyniosą zamierzonego rezultatu – nasi adwokaci kierują sprawy do postępowania sądowego, wybierając najkorzystniejszą dla Klienta ścieżkę.

Oprócz powyższego pomagamy naszym Klientom w upadłościach i restrukturyzacjach, ponieważ jesteśmy świadomi, że życie pisze różne scenariusze, a pomoc prawnicza w tym zakresie jest niezwykle istotna. 

Nasza kancelaria prawna udziela pomocy nie tylko całym firmom, ale również ich wspólnikom, którzy zostali pokrzywdzeni czynnościami pozostałych wspólników, działających często również na szkodę spółki. Świadczymy także usługi reprezentacji osób na walnych zgromadzeniach, czy zgromadzeniach wspólników, dbając przy tym o ich najlepsze interesy.

Co więcej wspomagamy przedsiębiorstwa zatrudniające pracowników, a zatem działamy również w zakresie prawa pracy. Sporządzamy m.in. wszelkie niezbędne dokumenty - tj. umowy o pracę, czy regulaminy.

Adwokaci naszej kancelarii posiadają doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, związanych z prawem gospodarczym, ale także z zakresu prawa cywilnego, które obejmuje sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację Klientów w toku postępowania sądowego przed sądami wszystkich instancji. Oprócz tego zajmujemy się również sprawami karnymi gospodarczymi, czy karno-skarbowymi, toczącymi się zarówno przed sądami jak i organami ścigania.

W celu otrzymania pomocy w sprawie gospodarczej, omówienia warunków współpracy z Kancelarią lub chęci otrzymania indywidualnej oferty na stałą obsługę, proponujemy kontakt bezpośredni z Kancelarią telefonicznie pod nr: +48 725 133 560 lub poprzez wiadomość e-mail, wysłaną na adres: kontakt@kk-adwokaci.com.

Jak działamy?

Dążymy do świadczenia usług prawnych najwyższej jakości, zapewniając naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej, która łączy profesjonalizm z empatią, zapewniając efektywną obronę Twoich praw, to jesteśmy odpowiednim wyborem.

Inne usługi

Prawo cywilne

Reprezentacja Klientów na etapie działań polubownych i w postępowaniu sądowym m.in. w sprawach o zapłatę, stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku, zniesienie współwłasności, ubezwłasnowolnienie i innych.

Analiza i sporządzanie umów

Kompleksowa analiza umów, które potencjalnie mają zostać zawarte w przyszłości, sporządzanie umów oraz wspomaganie Klientów w procesie ich zawierania.

Wartości którymi się kierujemy

Jesteśmy dynamiczną i zaangażowaną Kancelarią Adwokacką, gotową sprostać najtrudniejszym wyzwaniom prawnym. Nasza strategia opiera się na czterech kluczowych wartościach: jakości, zaangażowaniu, komunikacji, etyce i uczciwości.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i orzecznictwem. Gwarantujemy rzetelne doradztwo i kompleksowe podejście do każdej sprawy.

Nasz priorytet to zrozumienie potrzeb i celów naszych Klientów. Jesteśmy tu dla nich, by ich wspierać i reprezentować w trudnych sytuacjach. Nasza kancelaria podejmuje się spraw z pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia najbardziej optymalnych rezultatów.

Nasi adwokaci kładą nacisk na transparentną i skuteczną komunikację, aby nasi Klienci byli zawsze dobrze poinformowani.

Stawiamy na najwyższe standardy etyczne i uczciwość w naszej pracy, budując tym samym zaufanie u naszych Klientów.