Wczytywanie

Prawo cywilne

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego.

Nasi doświadczeni adwokaci specjalizują się w szeroko rozumianym prawie cywilnym. Świadczymy kompleksowe usługi prawne i pomoc prawną m.in. w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym z zakresu prawa rzeczowego (także prawa własności), prawa spadkowego, prawa zobowiązań (w tym tych wynikających z umów), prawa nieruchomości (także zniesienia współwłasności), podziału majątku i innych, regulowanych przez kodeks cywilny. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i zaangażowanie pozwalają osiągać naszym Klientom satysfakcjonujące rezultaty. 

Nasza Kancelaria świadczy pomoc, obejmującą wsparcie Klientów na każdym etapie postępowania. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i reprezentowanie ich interesów we wszystkich sprawach związanych z gałęzią prawa, jakim jest prawo cywilne. Nasza Kancelaria specjalizuje się w obszarze postępowania cywilnego, w tym roszczeniach wynikających z umów (w tym także z umów o roboty budowlane, z umów najmu i innych stosunków cywilnoprawnych), w sprawach z zakresu prawa zobowiązań, odszkodowaniach, prawie spadkowym, prawie rodzinnym, prawie nieruchomości, prawie pracy. Oprócz tego sporządzamy i opiniujemy wszelkiego rodzaju dokumenty. Współpracę rozpoczynamy od udzielenia wyczerpującej porady prawnej w zakresie problemu, z którym zwraca się do nas Klient.

W ramach naszej pomocy, oferujemy wsparcie Klientom na etapie działań polubownych, takich jak negocjacje, czy mediacje. W tym zakresie współpracujemy z doświadczonymi negocjatorami, charakteryzującymi się wysoką kulturą osobistą. Nasze doświadczenie i wiedza prawnicza umożliwiają nam rozwiązywanie sporów w sposób korzystny dla naszych Klientów, bez konieczności angażowania ich w długotrwałe i kosztowne postępowania sądowe. W przypadku sporów pozasądowych, kontaktujemy się z przeciwnikiem procesowym w imieniu Klientów, dążąc do rozwiązania każdej sprawy w sposób szybki i korzystny. Nasze negocjacje ugodowe z przeciwnikiem opierają się na profesjonalizmie, zawsze mając na uwadze najlepsze interesy Klienta.

Jeśli jednak proces jest nieunikniony, nasza Kancelaria zapewnia profesjonalne reprezentowanie Klientów przed sądem. Nasz zespół doświadczonych prawników posiada niezbędne umiejętności i wiedzę, aby skutecznie reprezentować Klientów w tym zakresie. Dbamy również o to, aby nasi Klienci byli zawsze odpowiednio poinformowani o postępach w sprawach i o podejmowanych przez nas działaniach.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom pomocy, której celem jest ochrona ich interesów i osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Działamy zawsze w oparciu o obowiązujące przepisy prawa cywilnego i poszanowanie zasad etyki zawodowej. 

W postępowaniu sądowym dbamy o rzetelne przygotowanie pism przygotowawczych oraz pism procesowych, zapewniając przedstawienie pełnej argumentacji strony, którą reprezentujemy. Podczas przygotowania dokumentów, dbamy o precyzyjne sformułowanie faktów oraz wniosków, tak aby były one zrozumiałe i logicznie związane z przedstawionymi dowodami. Starannie analizujemy przepisy prawa oraz orzecznictwo sądowe, aby móc odpowiednio uzasadnić nasze stanowisko i przekonać sąd do naszych argumentów. Przedstawienie argumentacji strony, którą reprezentujemy, polega na uwzględnieniu wszystkich istotnych aspektów sprawy oraz zapewnieniu pełnego zestawienia korzystnych dla naszego stanowiska faktów i argumentów. Rzetelne przygotowanie argumentacji to kluczowy element skutecznego prowadzenia postępowania sądowego. Dbałość o szczegóły, staranne analizowanie materiału dowodowego oraz precyzyjne formułowanie argumentacji są niezwykle istotne dla osiągnięcia pozytywnego wyniku sprawy i zapewnienia właściwej ochrony interesów naszych Klientów.

Nasi adwokaci mają wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami, dzięki czemu zapewniają skuteczną obronę ich interesów majątkowych i reprezentację w sprawach cywilnych. Nasi adwokaci reprezentują Klientów w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i mają bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sprawach o zapłatę (w tym postępowaniach nakazowych, upominawczych, europejskich postępowaniach w sprawach transgranicznych, postępowaniach elektronicznych), gospodarczych, sprawach dotyczących naruszenia posiadania, z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów oraz w sprawie praktyk nieuczciwie wykorzystujących przewagę kontraktową, o uznanie za zmarłego, o stwierdzenie zgonu, ubezwłasnowolnienie, stwierdzenie zasiedzenia, zniesienie współwłasności, wieczystoksięgowych, sprawach spadkowych (zabezpieczenie spadku, wykaz inwentarza, spis inwentarza, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, uchylenie się od skutków oświadczenia), zabezpieczających, rzeczowych (w tym związane z ograniczonymi prawami rzeczowymi takimi jak użytkowanie, służebność, zastaw, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu oraz hipoteka).

Posiadamy także wyspecjalizowany zespół adwokatów zajmujących się sprawami z zakresu prawa pracy, takimi jak np. mobbing. Ponadto, nasi adwokaci mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw wynikających z zawartych przez Klientów umów (niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy), czy odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych. Z naszą pomocą, Klienci mogą być pewni, że ich sprawy są prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych prawników, którzy zawsze dążą do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Nasze usługi są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych (osób fizycznych), jak i firm oraz osób prawnych i innych podmiotów. Zapraszamy również do zapoznania się z zakresem naszych usług dotyczących obsługi przedsiębiorców, dostępnego po kliknięciu tutaj.

Powierz swoją sprawę profesjonalnym pełnomocnikom. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły swojej sytuacji i otrzymać wsparcie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. W celu otrzymania pomocy w powyższym zakresie, proponujemy kontakt bezpośredni z Kancelarią telefonicznie pod nr: +48 725 133 560 lub poprzez wiadomość e-mail, wysłaną na adres: kontakt@kk-adwokaci.com.

Jak działamy?

Dążymy do świadczenia usług prawnych najwyższej jakości, zapewniając naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej, która łączy profesjonalizm z empatią, zapewniając efektywną obronę Twoich praw, to jesteśmy odpowiednim wyborem.

Inne usługi

Obsługa przedsiębiorców

Usługa obejmuje możliwość wykupienia w Kancelarii abonamentu na stałą obsługę prawną lub skorzystanie z jednorazowej pomocy prawnej.

Analiza i sporządzanie umów

Kompleksowa analiza umów, które potencjalnie mają zostać zawarte w przyszłości, sporządzanie umów oraz wspomaganie Klientów w procesie ich zawierania.

Wartości którymi się kierujemy

Jesteśmy dynamiczną i zaangażowaną Kancelarią Adwokacką, gotową sprostać najtrudniejszym wyzwaniom prawnym. Nasza strategia opiera się na czterech kluczowych wartościach: jakości, zaangażowaniu, komunikacji, etyce i uczciwości.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom usług najwyższej jakości. Nasz zespół składa się doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i orzecznictwem. Gwarantujemy rzetelne doradztwo i kompleksowe podejście do każdej sprawy.

Nasz priorytet to zrozumienie potrzeb i celów naszych Klientów. Jesteśmy tu dla nich, by ich wspierać i reprezentować w trudnych sytuacjach. Nasza kancelaria podejmuje się spraw z pełnym zaangażowaniem, dążąc do osiągnięcia najbardziej optymalnych rezultatów.

Nasi adwokaci kładą nacisk na transparentną i skuteczną komunikację, aby nasi Klienci byli zawsze dobrze poinformowani.

Stawiamy na najwyższe standardy etyczne i uczciwość w naszej pracy, budując tym samym zaufanie u naszych Klientów.